Warning: A non-numeric value encountered in /akant.org/plugins/system/helix3/core/helix3.php on line 478

Warning: A non-numeric value encountered in /akant.org/plugins/system/helix3/core/helix3.php on line 478

Warning: A non-numeric value encountered in /akant.org/plugins/system/helix3/core/helix3.php on line 478

Warning: A non-numeric value encountered in /akant.org/plugins/system/helix3/core/helix3.php on line 478
  • +48 52 321 33 71
  • akant24@wp.pl

    II Bydgoski Marsz na Orientację po 18. Południku

    Bydgoszcz – Stare Miasto, 16 marca 2013 r.

    1. ORGANIZATOR:

    Bractwo 18. Południka w Bydgoszczy

    2. PATRONAT MEDIALNY:

    Radio Gra - Bydgoszcz

    3. WSPÓŁORGANIZATORZY I SPONSORZY:

    Urząd Miasta Bydgoszczy

    Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy

    PPH Brda - Hotel Ratuszowy

    Towarzystwo Inicjatyw Kulturalnych

    Bydgoskie Centrum Informacji

    PTTK O/Bydgoszcz

    Klub Imprez na Orientację PTTK SKARMAT przy SM „Na Skarpie” w Toruniu.

     4. KOMITET ORGANIZACYJNY:

    Kierownik imprezy - Stefan Pastuszewski

    Budowa trasy - Waldemar Fijor – Klub SKARMAT z Torunia

    Kierownik sekretariatu - Maria Krajewska

    organizatorzy - Czesław Dziemidowicz, Bronisław Pastuszewski, Grzegorz Grabowski, Zdzisław Cisowski, Teresa Pastuszewska, Stanisław Januszkiewicz

    oraz członkowie i sympatycy - Bractwa 18. Południka

    5. UCZESTNICY:

    Na dwie trasy II Bydgoskiego Marszu „Po 18. Południku” wyruszyło łącznie 182 uczestników.

    6. PUNKTY KONTROLNE:

    W kategorii dla początkujących TP należało odnaleźć 12 dowolnych punktów kontrolnych, a w kategorii TU do odnalezienia było 19 punktów także w kolejności dowolnej.

    A23, B18-XVII, C22, D29, E30, F32, G33, H14-XIX, K26, L27, M17, N12, P31, R36, S35, T25, V13-1657, X1_76, X2_6A

    7. PODZIĘKOWANIE:

    Bractwo 18. Południka, organizator imprezy, pragnie podziękować wszystkim instytucjom za wsparcie finansowe, rzeczowe oraz pomoc w organizacji, a są to:

    Urząd Miasta Bydgoszczy

    Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy

    Radio Gra - Bydgoszcz

    PPH Brda – Hotel Ratuszowy

    Towarzystwo Inicjatyw Kulturalnych

    Bydgoskie Centrum Informacji

    PTTK O/Bydgoszcz

    Klub Imprez na Orientację PTTK SKARMAT przy SM „Na Skarpie” w Toruniu

    8. DYPLOMY I UPOMINKI DLA NAJLEPSZYCH:

    Zespoły, które pokonały bezbłędnie trasę w kat. TU oraz zespoły które zajęły miejsca 1-3 w kat. TP mogą odbierać dyplomy i upominki w biurze Bractwa 18. Południka przy ul. Dworcowej 62 (dzwonek – TIK) od poniedziałku 25 marca 2013 r.

     

     

     

    kat. TO

    MIEJSCE

    PUNKTY

    KARNE

    SKŁAD ZESPOŁU

    KLUB, KOŁO

    MIEJSCOWOŚĆ

    1

    0

    Beata

    Maria

    Danuta

    Ozimek

    Błotnicka

    Krajewska

    Gimnazjum

    Mogilno

    1

    0

    Katarzyna

    Grzegorczyk

    Ind.

    Bydgoszcz

    1

    0

    Julia

    Grzegorz

    Gorczyca

    Gorczyca

    Ind.

    Grudziądz

    1

    0

    Tomasz

    Marzena

    Hajdas

    Polaszewska

    SKARMAT

    Toruń

    1

    0

    Natalia

    Natalia

    Katarzyna

    Nowak

    Zielińska

    Opalińska

    Gimnazjum

    Mogilno

    1

    0

    Katarzyna

    Piotr

    Kubiś

    Kubiś

    Ind.

    Bydgoszcz

    1

    0

    Przemysław

    Tafliński

    SKARMAT

    Toruń

    1

    0

    Rafał

    Kisicki

    Bartodzieje

    Bydgoszcz

    1

    0

    Jarosław

    Michalina

    Butkiewicz

    Durałek

    Ind.

    Bydgoszcz

    10

    10

    Krystian

    Marcin

    Frelichowski

    Pieńkowski

    SK PTSM

    Zławieś

    Wielka

    10

    10

    Tomasz

    Jakub

    Bukowski

    Durałek

    Bukowscy

    Bydgoszcz

    10

    10

    Rafał

    Michał

    Kluska

    Jabłoński

    SKARMAT

    Toruń

    10

    10

    Agata

    Aleksandra

    Błotnicka

    Błotnicka

    Gimnazjum

    Mogilno

    10

    10

    Ela

    Katarzyna

    Tomaszewska

    Tomaszewska

    Ind.

    Bydgoszcz

    15

    25

    Daria

    Maciej

    Wojtkowska

    Wojtkowski

    Bractwo

    18. Południka

    Bydgoszcz

    15

    25

    Michał

    Wojciech

    Dominik

    Narożniak

    Zakon

    Maliński

    Gimnazjum

    Mogilno

    17

    30

    Bartosz

    Norbert

    Karolina

    Agata

    Łukasz

    Nowaczyk

    Godlewski

    Kowalska

    Materawska

    Hołyński

    ZS 35

    Gimn. 3

    Bydgoszcz

    18

    35

    Marcelina

    Marta

    Bociek

    Dobrzyńska

    ZHR

    Bydgoszcz

    18

    35

    Dorian

    Wojciech

    Nalazek

    Nalazek

    Ind.

    Bydgoszcz

    20

    45

    Martyna

    Beata

    Daniel

    Sterańczak

    Bąk

    Worona

    KRInO

    WORINO

    Bydgoszcz

    21

    60

    Anna

    + 4 osoby

    Zawichrowska

    ZS nr 9

    Bydgoszcz

    22

    75

    Kinga

    Agnieszka

    Krzysztof

    Kaczmarek

    Fengler

    Osiecki

    SP 13

    Bydgoszcz

    23

    80

    Kamil

    Paweł

    Dominik

    Stankiewicz

    Łukowicz

    Korybalski

    Gimnazjum

    Klasyczne

    Bydgoszcz

    24

    85

    Tomasz

    Piotr

    Stenka

    Kluszczyński

    STENKA

    TEAM

    Bydgoszcz

    24

    85

    Przemysław

    Zelek

    ind.

    Bydgoszcz

    26

    90

    Remigiusz

    Weronika

    Anna

    Barankiewicz

    Jańczak

    Pryka

    Gimnazjum

    Mogilno

    27

    95

    Joanna

    Anna

    Jakóbczyk

    Januchowska

    Gimnazjum

    Klasyczne

    Bydgoszcz

    28

    110

    Patryk

    Łukasz

    Czechowski

    Bogusławski

    XIII LO

    Bydgoszcz

    29

    130

    Karina

    Agnieszka

    Klaudia

    Paulina

    Agata

    Bruzda

    Wrzesińska

    Klaudia

    Tes

    Nowaczyk

    Gimnazjum

    Nr 3

    Bydgoszcz

    30

    150

    Izabela

    Malwina

    Kuba

    Jan

    Anna

    Bożena

    Waldemar

    Lal

    Wilińska

    Tarnowski

    Juruś

    Langowska

    Dura

    Chodorski

    Gimnazjum

    Nr 16

    Bydgoszcz

    31

    185

    Nelly

    Ola

    Weronika

    Joanna

    Kacper

    Paweł

    Jolanta

    Griogoryan

    Tupalska

    Hemmerling

    Frysny

    Rzepka

    Kopycki

    Gładkowska

    Szkolne Koło

    TMMB

    Przy SP2

    Bydgoszcz

    32

    200

    Adam

    Daniel

    Oliwia

    Patryk

    Kacper

    Kamil

    Jaroch

    Tola

    Chmurzyńska

    Sójka

    Tokarczyk

    Kęcik

    Gimnazjum

    Nr 16

    Bydgoszcz

    33

    285

    Martyna

    Marta

    Mikołaj

    Adamowicz

    Jakubińska

    Romenek

    Gimnazjum

    Klasyczne

    Bydgoszcz

     

    Kat. TP

    MIEJSCE

    PUNKTY

    KARNE

    SKŁAD ZESPOŁU

    Nazwa zespołu

    MIEJSCOWOŚĆ

    1

    10

    Basia

    Wojciech

    Szymon

    Dokurno

    Kowal

    Szwejda

    SKARMAT

    Toruń

    2

    20

    Bartosz

    Remigiusz
    Rafał

    Kacper

    Adam

    Paweł

    Oskar

    Andrzej

    Grzechnik

    Nowaczyk

    Jassa

    Byliński

    Janyska

    Jannyska

    Pacała

    Bręczewski

    ZS nr 25

    Mistrzostwa Sportowego

    Bydgoszcz

    3

    45

    Hanna

    Weronika

    Paulina

    Bartłomiej

    Marcin

    Michał

    Krystian

    Sobolewska

    Nowakowska

    Antonowicz

    Pajgl

    Łączny

    Bieniek

    Głogowski

    ZS nr 25

    Mistrzostwa Sportowego

    Bydgoszcz

    4

    50

    Magdalena

    Bartosz

    Łukasz

    Daniel

    Mizerka

    Bawół

    Galiński

    Mroziński

    Gimnazjum

    Nr 5

    Bydgoszcz

    4

    50

    Natalia

    Łukasz

    Patryk

    Małgorzata

    Prylewska

    Rugowski

    Obremski

    Górniewicz

    ZS nr 25

    Mistrzostwa Sportowego

    Bydgoszcz

    4

    50

    Julia

    Wiktoria

    Paulina

    Emilia

    Zubka

    Wieczorek

    Głębocka

    Kosmeja

    Gimnazjum

    Nr 5

    Bydgoszcz

    4

    50

    Jakub

    Zuzanna

    Karasiewicz

    Kloc-Połukord

    SKKT PTTK

    Wiercipięty

    Toruń

    8

    60

    Patrycja

    Karolina

    Natalia

    Natalia

    Daria

    Krzysztof

    Juliusz

    Mikołaj

    Paweł

    Michał

    Kuczkowska

    Zakrzewska

    Rutkowska

    Błażejewska

    Lewandowska

    Siembrzuch

    Szychowski

    Przeworski

    Figler

    Parszyk

    SP

    Nr 38

    Bydgoszcz

    9

    85

    Ewa

    Ewa

    Helena

    Elżbieta

    Zbelicka

    Popielewska

    Gotowalska

    Błażejczyk

    UTW

    przy WSG

    Bydgoszcz

    10

    100

    Emilia

    Zuzanna

    Weronika

    Maria

    Justyna

    Salamon

    Sikorska

    Lamaro

    Gut

    Montewska

    ZS

    Nr 24

    Bydgoszcz

    11

    105

    Bogumił

    Stefania

    Dorota

     

    Barbara

    Bąk

    Jankowska

    Żmuda-Trzebiatowska

    Baran

    UTW

    przy WSG

    Bydgoszcz

    11

    105

    Natalia

    Glińska

    ?

    Bydgoszcz

    11

    105

    Marta

    Hoppe

    ?

    Bydgoszcz

    14

    110

    Zofia

    Julia

    Herder

    Nowak

    Gimnazjum

    Nr 22

    Bydgoszcz

    15

    110

    Ola

    Iza

    Ola

    Sterańczak

    Gackowska

    Gackowska

    KRInO

    WORINO

    Bydgoszcz

    16

    115

    Dorota

    Mateusz

    Grobelna

    Masłowski

    Gimnazjum

    Nr 22

    Bydgoszcz

    16

    120

    Agata

    Wojciech

    Grobelna

    Grobelny

    Gimnazjum

    Nr 22

    Bydgoszcz

    18

    185

    Michał

    Stanisław

    Elizabeth

    Dawid

    Dawid

    ?

    Weronika

    Mateusz

    Ruczyński

    Kowalczyk

    Rzepka

    Kuś

    Gumka

    Kamińska

    Schwab

    Brudnicki

    ZS nr 25

    Mistrzostwa Sportowego

    Bydgoszcz

    19

    250

    Magdalena

    Hubert

    Karolina

    +2 osoby

    Niezgoda

    Świątek

    Masterak

    Chór

    KANTYLENA

    Lublin

    Brak

    Karty

    ---

    Anna

    +2 osoby

    Białokur

    Ind.

    Bydgoszcz

    Brak

    karty

    ---

    Paulina

    +2 osoby

    Skura

    Ind.

    Bydgoszcz