"Akant" 2017, nr 3

  1. Ryszard Kowrygo - Radio
  2. Krzysztof Rudziński - Podlaskie zaścianki
  3. Jerzy Grupiński - Kret
  4. Justyna Babiarz - Otwarte karty
  5. Jolanta Michna - Na pograniczu
  6. Anna Kokot - Wersety koronką pisane
  7. Jolanta Baziak - Bez kalendarza
  8. Jolanta Baziak - Skacz skacz w otchłań
  9. Jolanta Baziak - I
  10. Stefan Pastuszewski - Zanurzona po czubek w poezji
  11. Stefan Pastuszewski - Konceptualizm
  12. Jolanta Baziak - Dzienność
  13. Jolanta Baziak - Ej
  14. Radosław Szczawiński - Motyw starotestamentowy w malarstwie
  15. Jolanta Baziak - O naturze czasu
  16. Mieczysław Wojtasik - Czternaście linijek
  17. Jolanta Baziak - Esencja
  18. Helena Skonieczka - Dworzec
  19. Mateusz Wabik - Eskapizm współczesny z konsolą w tle i filmami na komputerze
  20. Lesław Czapliński - Kobieta, która przywróciła Polakom ich cielesność
  21. Helena Romaszewska - Całym sercem
  22. Ignacy S. Fiut - W kręgu poezji ogrodowej
  23. Edmund Pietryk - Tajemnica
  24. Eugeniusz Koźmiński - Próba pogodzenia
  25. Edmund Pietryk - Prośba
  26. Edmund Pietryk - Koniec
  27. Edmund Pietryk - Grzech
  28. Anna Fiałkowska - Zejdź z konia, boso tańcz fandango
  29. Barbara Tylman - Jak bańka mydlana
  30. Zofia Grabowska-Andrijew - O bibliotekach, książkach i czytelnikach
  31. Agnieszka Rautman-Szczepańska - Być
  32. Paweł Michał Wiśniewski - W pamięci
  33. Magdalena Jóźwiak - Miniatury (1)
  34. Paweł Ziółkowski - Limeryki (7)
  35. Mirosław Welz - Aforyzmy
  36. Grzegorz Nawrot - Eugenia
  37. Aleksander Talarkiewicz - Limeryki (3)
  38. Stefan Michał Żarów - Pamięć - nieistnienie i konieczność rekonstrukcji
  39. Krzysztof Rudziński - Rzecz prosta
  40. Sławomir Krzyśka - IV Festiwal Poezji Słowiańskiej
  41. Sławomir Krzyśka - IV Festiwal Poezji „Słowiańska Brosza”
  42. Janusz Gryz - W sądzie
  43. Irena Batura - Zaufany Józio
  44. Dariusz Filinger - Quid agere debeamus
  45. Dariusz Filinger - Ko(s)miczny eksperyment
  46. Małgorzata Chomont - Chwilobranie
  47. Barbara Tylman - Dni wyrwane z kalendarza
  48. Andrzej Bogucki - 150-lecie Sokolstwa Polskiego
  49. Damian Bralewski - Ten dzień
  50. Zygmunt Jan Prusiński - Na krawędzi wiersza w Neapolu
  51. Ewa Moskalik - „O Pierścień Dąbrówki”
  52. Wojciech Karpiński - Siąpienie
  53. Stefan Pastuszewski - W pół drogi na Olimp
  54. Sławomir Krzyśka - * * * (Miłością jest biedronka)
  55. Paweł Kuszczyński - Terebint Zwycięzca
  56. Ryszard Kowrygo - Ogród Saski
  57. Małgorzata Wątor - * * * ( Wymień wszystkie moje kobiety z przeszłości)
  58. Walt Whitman - W ostatnim hołdzie (przeł. Andrzej Szuba)
  59. Ewa Klajman-Gomolińska - Zostały tylko te zapiski