Książki T. Zubińskiego o Inflantach

1. Etniczne dziedzictwo Bałtów, Stowarzyszenie Dom Polski Sarmacja – Warszawa, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. Ciche kraje, Wydawnictwo Powiatowe Fosze-Rzeszów, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. Słownik mitów i tradycji rodzimych narodów Estonii, Litwy i Łotwy, Wydawnictwo Radostowa Starachowice, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
4. Herder w Rydze i inne szkice bałtyckie, Wydawnictwo Adam Marszałek – Toruń,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
5. Mitologia bałtyjska
6. Historia literatury łotewskiej i łatgalskiej
7. Mitologia łotewska i liwska, Wydawnictwo Armoryka – Sandomierz, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
8. Rozmówki  polsko-łotewskie, Wydawnictwo Krama – Warszawa, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
9. Wielki Szary Wilk – Kârlis Ulmanis, Wydawnictwo Antyk Marcin Dybowski, Komorów, www.ksiegarnia.antyk.org.pl,   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.